איציק פרנקו

 

karate kid__0005

איציק פרנקו מאמן מזה 20 שנה, והצעיד את תלמידיו להישגים בולטים בארץ ובעולם.

איציק פרנקו (נולד ב 12.4.1968) מאמן באמנויות לחימה, קראטה ואגרוף תאילנדי – מאמן בכיר בשיטת לחימה משולבת, בעל חגורה שחורה דרגת דאן 5.

איציק החל להתאמן בקראטה בשיטת שוטוקאן בעודו בן 12. בגיל 17 עבר את המבחן לחגורה שחורה ובמקביל החל להתאמן באגרוף תאילנדי.
בשנת 1987 ייסד אלי אלימלך את שיטת לחימה משולבת, שיטה המשלבת קראטה ואגרוף תאילנדי. איציק היה מראשוני חניכיו ובמהרה הפך לאחד החניכים הבולטים.

בשנת 1995 החל איציק לאמן לחימה משולבת בתל אביב. בשנים הראשונות הוביל איציק את חניכיו להישגים והכרה רבה הן בארץ והן בעולם.

מועדון פרנקו לחימה משולבת זכה באופן עקבי במרב המקומות הראשונים בתחרויות ארציות ואיציק הוביל מתחרים רבים להישגים מרשימים בעולם.
אוהד אשמי זכה במקום ראשון באליפות אירופה ובמקום שני באליפות העולם באגרוף תאילנדי.
איתי פרנסיס זכה במקום הראשון באליפות העולם מטעם התאחדות ה ISTA.
אורן רצון, גומא רותם ויוני שטוף התחרו בתחרויות יוקרתיות בחו"ל, הגיעו להישגים מרשימים וזכו בהכרה בינלאומית.

ב-2002 , האחים עידו ורועי פריינטה, המגיעים מעולם הג'יוג'יטסו ברזילאי, החלו לשתף פעולה עם איציק. השילוב בין אומנויות הלחימה הוכיח את עצמו כשהאחים הגיעו להישגים בולטים בזירה הבינלאומית בתחרויות MMA יוקרתיות, אשר בחלקן איציק ליווה אותם כמאמנם בפינת הזירה.

איציק נטל חלק בהקמת מערך תחרויות הדוג פייט (IWCׁׂ) אשר הפיק וארגן.

כיום איציק מאמן במועדון הדר יוסף בתל אביב. במועדון צמחו מגיל צעיר חניכים אשר כיום מאמנים תחתיו במועדון ומנחילים לדורות הבאים את הערכים ואת השקפת העולם אותם ספגו לאורך השנים.

המועדון דוגל בחינוך התלמידים להצבת יעדים, קביעת עוגנים בדרך ויצירת מחויבות למטרה.

הדגש ניתן על כך שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה -היא זו שמעצבת את אופיים של התלמידים ומקנה להם את הכלים להתמודד עם על מה שירצו להשיג ולהתמודד איתו בעולם האמיתי.

איציק עובד ישירות עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, דרך אומנויות הלחימה איציק מקנה להם כלים להתמודד עם הקשיים היומיומיים אותם הם חווים ועוזר להם להשתלב במסגרות המקובלות בחברה.

איציק פרנקו was last modified: אפריל 16th, 2024 by franko