טבלת פעילות

 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
15:30-16:45

לחימה משולבת

כיתות ד'-ו'
מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

08:00

אימון כושר

גברים
מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:00

אגרוף תאילנדי

נוער ובוגרים
מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

08:00

אימון כושר

גברים
מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:30-17:15

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6
מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

08:45-09:45

קיק בוקס
שקים-כושר

אימון אנרגטי לנשים ונערות
מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:45-17:30

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:30-17:15

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

19:30

קיק בוקס
שקים-כושר

אימון אנרגטי לנשים ונערות

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

15:30-16:45

לחימה משולבת

כיתות ד'-ו'

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:15-18:00

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

13:00-14:30

אגרוף תאילנדי

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:30-18:15

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:15-18:00

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

16:45-17:30

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:30-18:45

לחימה משולבת

כיתות: א-ג

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

14:30-15:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:45-19:00

לחימה משולבת

כיתות ב-ג

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:30-18:45

לחימה משולבת

כיתות א-ג

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

17:30-18:15

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

18:15-19:30

לחימה משולבת

כיתות: ד-ו

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

18:30-19:45

לחימה משולבת

נוער ז-ח

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

18:15-19:30

לחימה משולבת

כיתות ד-ו

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

17:45-19:00

לחימה משולבת

כיתות ב-ג

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:00-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

19:15-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:00-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

18:30-19:45

לחימה משולבת

נוער ז-ח

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

אגרוף קלאסי

נוער ובוגרים

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

20:00-21:30

לחימה משולבת

בוגרים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

אגרוף קלאסי

נוער ובוגרים

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ 3, אזורי חן

19:15-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:15

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתחילים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:15

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתחילים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:00-21:30

לחימה משולבת

בוגרים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתקדמים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתקדמים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

ראשון

15:30-16:45

לחימה משולבת

כיתות ד'-ו'

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:45-17:30

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:30-18:15

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:45-19:00

לחימה משולבת

כיתות ב-ג

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

18:30-19:45

לחימה משולבת

נוער ז-ח

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:15-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:00-21:30

לחימה משולבת

בוגרים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

שני

08:00

אימון כושר

גברים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:30-17:15

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

17:15-18:00

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

17:30-18:45

לחימה משולבת

כיתות א-ג

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

18:15-19:30

לחימה משולבת

כיתות ד-ו

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

19:00-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

20:30

אגרוף קלאסי

נוער ובוגרים

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

19:15

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתחילים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתקדמים

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

שלישי

19:00

אגרוף תאילנדי

נוער ובוגרים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:30

קיק בוקס שקים-כושר

אימון אנרגטי לנשים ונערות

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

רביעי

08:00

אימון כושר

גברים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

15:30-16:45

לחימה משולבת

כיתות ד'-ו'

????? 4-6

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

16:45-17:30

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:30-18:15

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

17:45-19:00

לחימה משולבת

כיתות ב-ג

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

18:30-19:45

לחימה משולבת

נוער ז-ח

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

19:15-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:00-21:30

לחימה משולבת

בוגרים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

חמישי

16:30-17:15

ג'ימבו קיק

טרום אומנויות לחימה גילאי 4-6

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

17:15-18:00

ג'ימבו קיק

מתקדמים וכיתות א'

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

17:30-18:45

לחימה משולבת

כיתות: א-ג

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

18:15-19:30

לחימה משולבת

כיתות: ד-ו

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

19:00-20:30

לחימה משולבת

נוער

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

20:30

אגרוף קלאסי

נוער ובוגרים

מיקום: תיכונט ברחוב שושנה פרסיץ, אזורי חן

19:15

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתחילים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

20:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מתקדמים

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

שישי

08:45-09:45

קיק בוקס שקים-כושר

אימון אנרגטי לנשים ונערות

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

13:00-14:30

אגרוף תאילנדי

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

14:30-15:30

ג'יוג'יטסו ברזילאי

מיקום: רח' שטרית 10, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף

טבלת פעילות was last modified: מאי 13th, 2018 by franko