נוער ובוגרים

לחימה משולבת – קראטה ואיגרוף תאילנדי

DSC_7216

שיטה המשלבת קראטה מגע מלא, אגרוף תאילנדי וטכניקות בהגנה עצמית
במהלך האימונים החניכים עובדים על כושר גופני, גמישות, קואורדינציה, בד בבד עם חישול נפשי רכישת שליטה עצמית ובטחון עצמי גבוה .המטרה – ליצור שיטה חזקה ויעילה על ידי שילוב היתרונות וחיפוי החסרונות של כל שיטה בנפרד.
שיטה המשלבת קראטה מגע מלא, אגרוף תאילנדי וטכניקות בהגנה עצמית.

בלחימה משולבת יש חלוקה לפי גילאים:
מתאמנים מכיתה א' עד כיתה ו'
קבוצות נוער – חטיבה וקבוצת בוגרים מעל גיל 18.
חניכי לחימה משולבת מתחנכים למצוינות, דבקות במטרה ורוכשים כלים שיוכלו לקחת לחיים עצמם על מנת להתמודד עם כישלונות, ניצחונות.
במהלך האימונים החניכים עובדים על כושר גופני, גמישות, קואורדינציה, בד בבד עם חישול נפשי רכישת שליטה עצמית ובטחון עצמי גבוה .
חניכי השיטה בולטים באיכותם ובהישגיהם בכל תחרות בה הם משתתפים: קראטה מגע מלא, אגרוף תאילנדי, קיק בוקס או אגרוף.
במהלך השנים הביאה לחימה משולבת למספר רב של אלופי עולם ואלופי ישראל.
לוחמים רבים מהשיטה משרתים ביחידות הנבחרות בצה"ל.
לחימה משולבת מתאימה לכל אחד, החל במתן אפשרות לחניכים להתאמן כדי להשתפר ולהתחזק לשם הגנה עצמית בלבד ועד אפשרות להתחרות ברמה מקצועית בחו"ל.

 ג'יוג'יטסו ברזילאי

Ju-jitsu_0418

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אומנות לחימה המתמקדת בעיקר בקרקע תוך שימוש בתזמון נכון וטכניקה על מנת לגבור על יריב גדול וחזק ממך.

MMA

IMG_9493

במהלך העשור הראשון לתחרות, הוכנסו בהדרגה חוקים אשר הגבילו את שיטות הלחימה, זאת במטרה להפוך את האומנות ל"ספורט לגיטימי" ובטוח יותר
מקורו של ענף ספורט זה בקרבות "ולה טודו" (בפורטוגזית: Vale tudo; מילולית: "הכל הולך"), ספורט לחימה גופנית ללא נשק וללא הגבלות כלשהן, אשר היה קיים בברזיל מאז שנות ה-20. בתחילת שנות ה-90 הביאה משפחת גרייסי הברזילאית את העיסוק בספורט לארצות הברית, וממנו התפתח ספורט ה-MMA. בשנת 1993 פרץ הספורט לתודעת הציבור כאשר נערכה לראשונה תחרות Ultimate Fighting Championship, אשר הייתה פתוחה לספורטאים מכל קשת אמנויות הלחימה הקיימות, והן התחרו זה בזה תוך הגבלות מינימליות, כדי לקבוע מיהו הלוחם הטוב ביותר.ענף ספורט המדמה קרב פנים אל פנים, שבו מותר השימוש במגוון רחב של שיטות לחימה גופנית ללא נשק, כאשר החוקים מאפשרים למשתתף להשתמש בטכניקות היאבקות, איגרוף, איגרוף תאילנדי, גראפלינג ועוד, תוך כדי עמידה או לחימת קרקע.

 

נוער ובוגרים was last modified: אוקטובר 27th, 2016 by admin